به روز رساني رايگان دوربينهاي عکاسي

نرم افزارهای مخصوص دوربینها Firmware نامیده میشوند، این نرم افزارها نیز همانند دیگر نرم افزارها، امکان ارتقاء و به روز رسانی دارند. این نرم افزارها در هر به روز رسانی،  بهینه میشود و در نتیجه استفاده از آن برای دوربینها آسانتر و مطمئن تر میگردند. Firmware اکثر دوربینها را میتوان در قسمت دانلود سایت ، ذخیره و نصب نمود. البته این نرم افزارها در سایتهای دیگر نیز جهت دانلود گذاشته شده است اما ، آن نرم افزارها ممکن است به ویروس آلوده باشند و یا خود فایل خراب یا ناقص باشد و همچنین امکان دارد سایتی از firmware غیر رسمی استفاده کند.

از طرفی، با نصب غیر اصولی و ناصحیح یک نرم افزار امکان خرابی دوربین و صدمات شدید به آن (تا حد سوختگی کامل دوربین) وجود دارد، پس بدیهی است با توجه به خطرات و ریسک بالایی که در زمان نصب نرم افزار وجود دارد، بهتر آن است که این عمل را به متخصصین ما بسپارید تا همزمان با نصب firmware با  اطمینان بالا و رایگان ، بدنه دوربینتان نیز سرویس رایگان شود.

شما میتوانید با مقایسه ورژن نرم افزار جدید منتشر شده در سایت و ورژن نرم افزار دایر به روی دوربین، متوجه شوید که دوربینتان نیاز به آپدیت دارید یا خیر.