مشاوره خريد دوربين ایده آل

بزرگترین دغدغه ذهنی در زمان خرید دوربین (چه حرفه ای DSLR و چه خانگی COMPACT) انتخاب دوربین است. چه دوربینی بخرم؟ کدام دوربین بهتر است؟ خرید کدام دوربین به صرفه تر است؟ کدام دوربین مناسب شغل یا تحصیل من است و.... اینها سوالاتی است که ممکن است به ذهن هر خریدار دوربینی خطور کند، لذا سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به سه شیوه اقدام به پاسخگویی این سوالات نموده است.

1. پاسخگویی حضوری: کسانی که قصد خرید دوربین را دارند میتوانند با تماس تلفنی و یامراجعه حضوری یا با یکی از دو مجموعه سازمان خدماتی (تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا ایده آل دوربین) سوالات خود را مطرح نمایند تا کارشناسان ما تا حد امکان آنها را راهنمایی کنند.

 

2. پاسخگویی از طریق پاسخ به بخش نظرات سایت: تمامی مراجعه کنندگان میتوانند با مراجعه به بخش نظرات که در پایین پست‌های همین سایت وجود دارد ، سوالات خود را مطرح نمایند تا اساتید و کارشناسان ما به تمامی آن‌ها پاسخ دهند.

 

3.استفاده از  مقالات مندرج در سایت: در بخش معرفی دوربین و مقایسه دوربینها با یکدیگر از نظر کارایی ، امکانات و ویژگیها و حتی مقایسه نمونه عکسهایی که با این دوربینها گرفته شده است. برای استفاده از اطلاعات معرفی دوربین میتوان به بخش مقالات و برای مقایسه دوربینها از جوانب مختلف میتوان به بخش مقایسه دوربین مراجعه نمود.

جهت ورود به سایت فروشگاه مرکزی ایده‌آل دوربین کلیک کنید