دوربین جدید کانن EOS R7 معرفی شد

دوربین جدید کانن EOS R7 معرفی شد

 

کمپانی کانن از جدیدترین محصولات خود رونمایی می کند. یکی از جدید ترین دوربین های ساخت کمپانی کانن محصول Canon EOS R7 است . این دوربین یک دوربین میرورلس 32.5MP APS-C است که از لنز های مانت RF به همراه آن می توان استفاده نمود. این دوربین به همراه EOS R10 و لنز های کیت Canon RF-S 18–45mm F4.5–6.3 IS STM و RF-S 18–150mm F3.5–6.3 IS STM در خط تولید محصولات کمپانی قرار داده شده اند .

همانگونه که بیان شد ،‌در درون بدنه دوربین جدید کانن EOS R7 از یک سنسور 32.5MP APS-C CMOS به همراه سیستم اتوفوکوس Dual Pixel AF و سیستم تثبیت تصویر با فناوری سنسور – شیفت با قدرت 7 استاپ کاهش لرزش تصویر استفاده می شود. این دوربین در حالت عکاسی قادر به ارایه سرعت 15 فریم بر ثانیه در حالت شاتر مکانیکی و 30 فریم بر ثانیه در حالت شاتر الکترونیکی می باشد. همچنین در حالت فیلمبرداری کیفیت فیلم UHD 4K تا 30p و 60p در حالت اعمال ضریب کراپ 1.81x قابل دستیابی می باشند . همچنین گزینه خروجی ویدیو در 10-bit با استفاده از C-Log 3 و یا HDR PQ برای نمایش HDR در این دوربین وجود دارد .

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن - نمایندگی دوربین کانن

دوربین جدید کانن EOS R7 را یک مدل به روز رسانی شده و پیشرفته در مقایسه با محصولات قبل از خود باید به شمار آورد زیرا سیستم اتوفوکوس به کار رفته در این دوربین از همان فناوری و الگوریتم های موجود در پرچمدار کمپانی یعنی EOS R3 استفاده می کند . همچنین دوربین EOS R7 قادر به ارایه مودهای تشخیص سوژه حیوان ، انسان و وسایل نقلیه می باشد. همچنین در زمان کار با این دوربین شما قادر خواهید بود تا حالت تشخیص چهره را در آن فعال نموده و در تمامی مودها و نواحی اتوفوکوس ، قابلیت تعقیب سوژه را در اختیار داشته باشید.

مشاهده و ترکیب بندی تصاویر با استفاده از ویزور الکترونیکی 2.36M-dot OLED یا صفحه نمایشگر 3 اینچی لمسی کاملا چرخان با کیفیت 1.62M-dot (900 x 600 pixel) قابل انجام خواهد بود.

از دیگر ویژگی های این محصول جدید کانن به وجود دو درگاه کارت حافظه UHS-II SD و مهر و موم بدنه در برابر شرایط محیطی ، درگاه ورودی USB-C و جک هدفون 3.5mm ، سوکت میکروفون 3.5mm و درگاه micro HDMI میتوان اشاره نمود.

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن - نمایندگی دوربین کانن

برای دوربین جدید کانن EOS R7 از همان باتری های LP-E6NH شبیه به گونه موجود در دوربین های EOS R5 و R6 می توان استفاده نمود. با استفاده از این باتری ، کاربر می تواند تعداد 770 عکس در حالت عکاسی با LCD  و تعداد 500 عکس در حالت عکاسی با ویزور را به دست بیاورد.

دوربین جدید کانن EOS R7 با قیمت 1499 دلار برای بدنه تنها و با قیمت 1899 دلار به همراه لنز کیت 18–150mm F3.5–6.3 IS STM در بازار های جهانی در دسترس خواهد بود.

 

آشنایی با بخش تعمیر دوربین کانن

 

نظرات